Dołącz do nas na Facebooku

Regulamin

Regulamin Sklepu Internetowego Manufaktura Mojej Mamy to zbiór zasad dotyczących składania i realizacji zamówień na towary będące w ofercie sklepu.

Złożenie zamówienia na określony wyrób z przedstawionego asortymentu oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

1. Sklep Internetowy Manufaktura Mojej Mamy należy do firmy Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 3 83-050 Kolbudy NIP: 604-016-44-78 REGON: 360427461 KRS: 0000536858 Kapitał zakładowy: 10.000,00 zł. Adres internetowy sklepu to www.manufakturamojejmamy.pl

2. Zasięg terytorialny obsługi klientów to cała Polska. NASZE ZAMÓWIENIA WYSYŁAMY POZA GRANICE KRAJU. Cennik dostaw poza granice kraju ustalamy indywidualnie. Przed złożeniem zamówienia należy skontaktować się w tej sprawie z pracownikiem sklepu używając do tego danych z zakładki „kontakt".

3. Realizacja złożonego zamówienia uwarunkowana jest prawidłowym wypełnieniem i przesłaniem formularza zamówienia dostępnego w czasie procedury zamawiania.

4. Każde złożone zamówienie przesłane do Sklepu Internetowego potwierdzane jest telefonicznie lub mailowo przez pracownika sklepu.

5. Bezpośredni kontakt Zamawiającego ze Sprzedawcą jest możliwy w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku telefonicznie na numer telefonu podany na stronie Sklepu.

6. Składanie zamówień za pomocą formularza możliwe jest 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 16.00 oraz złożone w soboty, niedziele i święta, potwierdzane i realizowane będą następnego dnia roboczego. Sprzedawca nie realizuje zamówień w dni ustawowo wolne od pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

7. Produkty przypisane do grupy „SĘKACZE" są produkowane i dostarczane w terminie 3 dni od potwierdzenia zamówienia z wyłączeniem niedziel i świąt. W przypadku chęci zgłaszania nietypowych zamówień, które nie wynikają z przedstawionego asortymentu na stronach sklepu, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z przedstawicielem firmy Manufaktura Mojej Mamy lub przesłaniem zapytania na nasz email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

8. Ceny wszystkich wyrobów oferowanych w sklepie są cenami brutto zawierającymi podatek VAT, wyrażonymi w złotych polskich. Podane ceny są wiążące i nie podlegają negocjacji. Ceny nie zawierają kosztów dostawy.

9. Na życzenie klienta wystawiane są faktury VAT, co należy zgłosić w momencie składania zamówienia, podając niezbędne do tego dane.

10. Minimalna wartość zamówienia wynosi 40 złotych w przypadku przesyłki kurierskiej. Do każdego zamówienia doliczane są koszty dostawy. Koszt dostawy wyliczany jest na bazie wybranych produktów.

11. Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionych towarów na terenie Trójmiasta i okolic po wcześniejszym potwierdzeniu oraz umówieniu się z pracownikiem firmy Manufaktura Mojej Mamy.

12. Istnieje możliwość dostarczenia towarów na terenie Trójmiasta i okolic po wcześniejszym potwierdzeniu oraz umówieniu się z pracownikiem firmy Manufaktura Mojej Mamy. Warunkiem dostawy jest spełnienie minimum logistycznego w wysokości 250,00zł.

13. Warunkiem realizacji nietypowego zamówienia jest wpłata zaliczki minimum 50 zł na wskazane konto Sprzedającego. Pozostała kwota zamówienia wpłacana jest gotówką przy odbiorze towarów na podstawie dowodu dostawy lub faktury VAT lub za pomocą płatności na stronie sklepu Manufaktura Mojej Mamy.

14. Otrzymanie faktury VAT nastąpi jeśli jej wystawienie zgłoszone było przez Zamawiającego przy dokonywaniu zamówienia.

15. W przypadku rezygnacji z zamówienia już przekazanego do realizacji wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.

16. Sklep Internetowy nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn od siebie niezależnych. Zamawiający nie może dokonać zmiany terminu i miejsca dostawy określonego w zamówieniu w dniu dostawy.

17. W razie nieobecności Zamawiającego pod wskazanym adresem i w wybranych przez niego godzinach, kosztami związanymi z dodatkową dostawą zostanie obciążony Zamawiający.

18. Przy dostarczeniu przesyłki Zamawiający ma obowiązek sprawdzić w obecności Dostawcy czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem i potwierdzić odbiór zamówienia.

19. Ze względu na specyfikę dostarczanych towarów – produkty należy przechowywać w suchym, chłodnym oraz zacienionym miejscu. Sugerowany czas przydatności do spożycia to 45 dni.

20. Reklamacje na wyroby przyjmowane są wyłącznie pod adresem mailowm Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , na podstawie dowodu zakupu. Termin rozpatrzenia reklamacji to 3 dni robocze od daty ich wpłynięcia.

21. Informacje o towarach zamieszczone na stronie sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Stanowią jedynie zaproszenie do składania ofert przez Zamawiającego.

22. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Ze względu na specyfikę produktu wyroby te są wyłączone z tej możliwości.

23. Korzystanie ze sklepu jest dostępne dla Zamawiającego dysponującego aktywnym kontem e-mail. Rejestracja w sklepie nie jest niezbędna do złożenia zamówienia.

24. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Strona używa cookiesRozumiem
  •  logo-poziome

    tel. 501-168-223

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

    Przepisz kod z obrazka*

Pytania, sugestie