cake1

Torty

Mojej Mamy

To rękodzieło artystyczne tworzone przez najlepszych cukierników i dekoratorów w naszej firmie. Cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje, szkoląc się z nowości cukierniczych i artystycznych dekoracji. Każdy detal jest dopracowany z największą starannością, a wykorzystywane produkty są naturalne, pochodzące od zaufanych lokalnych dostawców.

Smaki cieszące się największym uznaniem wśród naszych klientów to truskawkowy, malinowy, owoce leśne, śmietankowy z musem z białej lub mlecznej czekolady.

Do każdego zamówienia podchodzimy z najwyższą starannością, a każdy projekt traktujemy indywidualnie wkładając w niego ogrom pracy i zaangażowania.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tortów okazjonalnych, o różnorodnych smakach i dekoracjach (świeże owoce, toppery, świeże kwiaty, makaroniki, jadalne złoto lub różnego rodzaju słodkości).

Rodzaje tortów:

dekorowane bitą śmietaną

Tort wykończony bitą śmietaną w dowolnym kolorze lub techniką ombre. Jego charakterystyczną cechą jest eleganckie, gładkie wykończenie. Standardowa dekoracja to owoce, słodycze, beziki, makaroniki, świeże kwiaty lub nakładki z dowolnym nadrukiem.

naked cake

Tort cieszący się popularnością wśród miłośników stylu rustykalnego i boho. Charakteryzuje się brakiem kremu po bokach, przez co wszystkie warstwy pozostają widoczne, pięknie prezentuje się udekorowany żywymi kwiatami i świeżymi owocami, posypany przy tym nietopliwym cukrem pudrem. Tort może występować w formie Semi Naked, delikatnie, półkryjąco przesmarowny śmietaną. Bardzo popularna wersja proponowana na uroczystości weselne.

szalone

Tort wykończony bitą śmietaną oblany ganaszem czekoladowym w dowolnym kolorze. Dekoracje to głównie bezy, słodycze, świeże kwiaty owoce lub figurki z masy cukrowej bądź nakładki z dowolnym nadrukiem.

z nakładką drukowaną
lub wykonaną ręcznie

Tort obłożony masą cukrową, z nakładką drukowaną lub wykonaną ręcznie, część z nich może być postawiona pionowo, wykorzystując dodatkowe dekoracje tj. beziki, czekoladki, makaroniki

w masie cukrowej
z dekoracją przestrzenną

Tort obłożony masą cukrową, z rozbudowaną dekoracją wykonaną ręczną metodą 3D, torty najczęściej wykonywane są w wersji dla dzieci.

artystyczne

Torty większych gabarytów lub odwzorowany kształtem do realistycznego wyglądzie przedmiotu z dużą ilością drobnych detali. Torty artystyczne najczęściej obłożony jest masą cukrową.

Oferta cenowa

▶ Torty dekorowane bitą śmietaną 90,00 zł/ kg

▶ Torty Naked Cake 90,00 zł/kg

▶ Torty Szalone 95,00 zł/kg

▶ Tort z nakładką

🔴 z nakładką drukowaną 70,00zł/ kg

🔴 z nakładką wykonaną ręcznie 100,00zł/kg

▶ Torty z dekoracją przestrzenną 100,00zł/kg

▶ Torty artystyczne 130,00 zł/kg

▶ Torty do indywidualnej wyceny

🔴 Figurka dodatkowa płatna 75,00/szt.
(f
igurka z katalogu dostępnych przykładów)

▶ Torty okolicznościowe

▶ Torty z wolnej sprzedaży

🔴 mus mleczna czekolada (+malina)

🔴 mus biała czekolada (+ truskawka)

Smaki

Smaki

🔴 owoce leśne

🔴 malina

🔴 truskawka

🔴 cytrynowy z maliną

🔴 śmietankowy

🔴 czekoladowy (+wiśnia/prażynka)

🔴 mus mleczna czekolada (+malina, truskawka, wiśnia)

🔴 mus biała czekolada (+malina, truskawka, wiśnia)

🔴 mus mango z białą prażynką

🔴 tort rafaello

🔴 tort kajmakowy z bezą